Witamy na stronie ESTETICA PROMED

 

JESIENNE NOWOŚCI !!!

ESTGEN- ODKRYCIE NAUKOWCÓW INŻYNIERII TKANKOWEJ!!


Zagęszczenie skóry już po pierwszym zabiegu dzięki procesowi poliferacji fibroblastów oraz angiogenezy.

Inteligentne preparaty specjalistycznej marki estGen oparte są na innowacyjnej recepturze działającej na poziomie komórkowym, która łączy najnowsze osiągnięcia z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Preparaty estGen wykorzystywane są do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami oraz modulację stanu zapalnego różnych struktur skóry. Działanie estGen wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA, a także reguluje odpowiedzi immunologiczne.

W składzie preparatów estGen znajdują się izolowane proteiny, takie jak: czynniki wzrostu, białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, jak również enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów oraz unikalny zestaw witamin i związków mineralnych.

Wieloletnie badania w laboratoriach bioinżynierii tkankowej potwierdzają wysoką skuteczność preparatów estGen, których inteligentna receptura pozwala rozwiązywać określony problem skóry, dostosowując się do jej rodzaju, wieku i kondycji.

Preparaty estGen zawdzięczają swoją skuteczność kompleksowi transferyn, które wpływają na działanie czynników wzrostu, a w szczególności IGF-1, EGF, FGF, TGF, VEGF I PDGF.

Zastosowanie
• Regeneracja naskórka po zabiegach inwazyjnych z zakresu medycyny estetycznej
• Działanie łagodzące stany zapalne, egzemę i zmiany trądzikowe
• Działanie antyseptyczne, regenerujące i przeciwzapalne
• Normalizacja procesów gojenia uszkodzonego naskórka i głębszych uszkodzeń
• Łagodzenie stanów alergicznych
• Stymulacja układu odpornościowego skóry
• Stymulowanie ekspresji genów

1x zabieg twarz 300 zł
1x zabieg twarz, szyja, dekolt 400 zł


Zapraszamy na zabiegi z użyciem preparatów ESTGEN :-)est.est

© 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.