Witamy na stronie ESTETICA PROMED

 

Utrata jędrności ciała, elastyczności skóry, cellulit, obrzęki-to częste problemy wielu kobiet.

Początkowo,  głównie natury estetycznej czy psychicznej, które jednak bez odpowiednio wcześnie podjętej interwencji, profilaktyki, mogą przerodzić się
w poważniejsze czy wręcz nieodwracalne zaburzenia. 
Te zabiegi są nieodzownym elementem prewencji powyższych problemów.
Sprawdzone i skuteczne metody na wiele problemów!
 
A jak to wygląda w Estetica Promed?
 
W trosce o Twoje ciało i umysł, masaże wykonuje wykwalifikowany personel. Dlatego do naszego zespołu dołączyła Pani  mgr Magdalena Zalewska - wieloletni szkoleniowiec i praktyk w zakresie poniżej opisanych zabiegów, na które serdecznie zapraszamy.
                                                                                  Oddajemy Państwa w dobre ręce :-)
 
thalgo estetica promed
 
Masaże:
 
DRENAŻ LIMFATYCZNY-obowiązkowa składowa zabiegów na ciało w branży beauty, skuteczna metoda walki z  retencją wody w organiźmie, obrzękami,cellulitem.
Zapobiega zmianom a istniejące-znacząco niweluje. Ponadto,  jest to fantastyczny zabieg oczyszczający organizm, detoksykacyjny, witalizujący.
Idealny również jako rewitalizacja poporodowa.
 
MASAŻ MODELUJĄCO-UJĘDRNIAJĄCY- energetyczny zabieg kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję partii ciała dotkniętych utratą jędrności, elastyczności,nadmierną wiotkością. Poprawia estetykę danego odcinka, modeluje i rzeźbi.
 
MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ- ultraefektywny masaż próżniowy, skoncentrowany na partiach ciała narażonych na akumulację tkanki tłuszczowej, złogów łącznotkankowych , deformacje.
Skutecznie redukuje również efekt skórki pomarańczowej.
 
 
 
 
 
 

© 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.