Witamy na stronie ESTETICA PROMED

 

Czas na pozbycie się obumarłego naskórka, rozjaśnienie, rozświetlenie i wyrównanie kolorytu skóry twarzy oraz spłycenie zmarszczek.

Czas na retinol! 

 Czym jest zabieg R Peel firmy Purles?
Jest to innowacyjny system złuszczająco – odmładzający, składający się z dwóch faz. Jak wygląda zabieg z R-Peelem? Pierwsza bazuje na składnikach antyoksydacyjnych: witamina B3 i C,  ekstrakt z wierzbówki kiprzycy oraz alfa-hydroksykwasach. Kompleks ten zwiększa syntezę ceramidów w skórze poprzez łuszczenie skóry, a tym samym rozjaśnia i wyrównuje koloryt. Intensywnie nawilża i niweluje niedoskonałości skóry takie jak zaskórniki, przebarwienia.  Druga faza to nakładanie maski z retinolem o mocy 4%. Retinol przyspiesza proces rogowacenia skóry, zwiększa produkcję włókien kolagenowych i elastynowych. Doskonale ujędrnia i napina skórę, zwiększając jej gęstość. R-Peel jest zabiegiem odmładzającym, hamującym proces starzenia się skóry i przywracający jej blask oraz nieskazitelny wygląd.

 

Wskazania:

-skóra dojrzała,
-zmarszczki, 
-przebarwienia, 
-fotostarzenie, 
-wiotkość skóry,
-skóra szara,matowa, pozbawiona blasku,
trądzik.

 

Efekty:

-poprawa gładkości skóry,
- zmniejszenie głębokości zmarszczek, 
-zwiększenie gęstości i poprawa napięcia skóry,
-wyrównanie kolorytu skóry,
- poprawa kondycji skóry,
- redukcja niedoskonałości. 

 

Częstotliwość:

Polecany jako pojedynczy zabieg upiększający, bądź intensywna kuracja składająca się z serii 5 zabiegów, powtarzanych co 3-4 tygodnie. 

E1E3255C CA49 4A12 8A9F 6EFC142A8045 4 5005 c

© 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.